אפרת שפירא

מומחית לשינויי דיירים, מציעה שירותי עיצוב ותכנון בהתאמה אישית.
מלווה אתכם בכל שלבי התכנון ותסייע לכם להפוך את דירת החלום למציאות.

About Me

קצת עלי

בוגרת המסלול לאדריכלות ועיצוב פנים באוניברסיטת אריאל, ועוסקת בתכנון ובעיצוב דירות, בתים פרטיים, שיפוצים, ליווי רוכשים במשא ומתן לפני רכישה, וליווי לאחר רכישה מול מערך שינויי דיירים ועוד.

בעבודתי אני שמה דגש על תכנון מעמיק, זווית ראייה יוצאת דופן, תכנון פונקציונלי וכל זאת לצד עיצוב קפדני המותאם לסגנונם האישי של הלקוחות, רצונותיהם ואורחות חייהם.

יש לי תשוקה לעיצוב, ויש לי היכולת, הכישרון והגמישות ליצור חללים פונקציונליים ויפים המשקפים את הצרכים והאישיות של לקוחותיי.

יחד עם עין חדה לפרטים ותשוקה לעיצוב, אני מביאה לידי ביטוי את הייחודיות של כל פרויקט ושואפת להגשים את החלום של לקוחותיי ולהפוך את החלום למציאות.

my services

השירותים שלי

ייעוץ לפני רכישת דירה מקבלן

רגע לפני, יש כמה דברים חשובים ואף קריטיים שכדאי וחשוב לדבר עליהם. ענף הבנייה נמצא במגמה חיובית, ומדי שנה יוצאות עשרות אלפי דירות חדשות לשוק!
שירותי ייעוץ לפני רכישת דירה מקבלן, יסייעו בבחינת תכניות הנכס ובחינת הפוטנציאל התכנוני והעיצובי שלו והתאמתו לצרכים שלכם.

בפגישה המעצבת תבחן את מפרט המכר ותכנית המכר, תקשיב לצרכים, העדפות ורצונות שלכם, תבין למה ולמי מיועדת הדירה, מה הציפיות שלכם מהנכס, איזה סכום אתם מוכנים להשקיע בו, כמה אתם פנויים למשימה וכדומה.

ייעוץ מקצועי לפני הרכישה, יאפשר לכם לחסוך כאב ראש ואלפי שקלים.

ליווי רוכשים מול מחלקת שינויי דיירים

דירת קבלן בעיצוב במדויק בשבילכם – זה אפשרי!
כאשר קבלן או יזם מוציא לפועל פרויקט, לרוב נמצא מספר טיפוסים של דירות כאשר כל טיפוס דירה מותאם לקהל יעד שונה. הדירות "המשוכפלות" נהנות מיחסי ציבור שליליים תחת הכותרת "דירות קבלן". לרוב אלו דירות נעדרות התייחסות לצרכיו הייחודים של כל דייר.
קבלן הבונה פרויקט עם עשרות או מאות יחידות דיור, ישאף לבנות כמה שיותר מהר ובעלות נמוכה ככל הניתן. עובדה זו מובילה לכך שתכנון הדירות, מיקומי נק‘ החשמל והאינסטלציה הניתנים הם מינימליים.
בחירת המטבח, השיש, הריצוף, הדלתות ועוד אלמנטים חשובים – מקבלים פחות תשומת לב בפרויקטים הללו וכמובן בסטנדרט מסוים שמציב הקבלן מראש. התכנון הוא כללי וטיפוסי לכל הבניין ללא רצון או יכולת להיכנס לפרטים.
יחד איתי תקבלו תכנון אישי לנכס שלכם.
ליווי בתכנון ושרטוט שינויים בנכס , כולל התייחסות בין דרישות הקבלן לצרכים האישיים שלכם,
כך שבזמן קבלת מפתח תיכנסו לדירה המדויקת שכל כך חיכיתם לה!

חשוב מאוד להגיע בראש פתוח לכל נושא השינויים ולפנות לנושא הזה זמן, הדירה שלכם עולה לכם לא מעט כסף וצריכה גם לשרת אתכם לכן יש להתייחס לנושא בסבלנות, לא לחסוך בשאלות, ולהיעזר באנשי מקצוע במקרה הצורך.

OUR JOURNEY

התהליך שנעבור ביחד

1.
היכרות והגדרת תקציב
2.
תכנון סקיצות ראשוניות
3.
הדמיות
4.
תוכניות עבודה
5.
רכישות וליווי לספקים
6.
התאמת תוכניות לאחר רכישות
7.
תוכניות נגרות
8.
רכישת ריהוט
9.
הכוונה ואבזור סופי בבית
gallery

חלומות שהתגשמו

recommendation

מה אומרים על העבודה שלי?

אולי הסיפור הבא שלכם?

האמת שהבחירה באפרת בתור מעצבת היתה די במקרה. קנינו בית, וידענו שאין מצב שנשפץ בלי מעצבת. הכרנו את אפרת מהיישוב, ידענו שהיא מעצבת, ואמרנו יאללה, למה לא?.
והאמת, היה לנו מזל כל כך גדול שבחרנו באפרת.
העבודה היתה מסודרת להפליא, עם תוכניות מראש, ופגישות מסודרות. לו"ז מפורט, מרמת המחשבה, החלום, ועד לתהליך השיפוץ והאכלוס של הבית.
כשקנינו את הבית כולם אמרו שיש לו פוטנציאל, בזכות אפרת הצלחנו לממש את הפוטנציאל.
עבודה של מעצבת היא לא פשוטה, זה לתווך בין הרצונות של בני הזוג (שלא תמיד רוצים אותו דבר), לבין היופי, ולבין הפרקטיקה. אפרת עשתה הכל בנעימות, למדה להכיר את הראש שלנו, את התקציב שלנו, מה חשוב לנו, ומה חשוב יותר, והצליחה לעזור לנו להגיע לתוצאה המושלמת בשבילנו.
כמובן שהכל נעשה בנעימות, ולא משנה כמה שיגענו אותה, התלבטנו, התייעצנו, ולא הצלחנו לבחור, היא היתה זמינה ועזרה בכל דבר.
בנוסף, אחד התפקידים החשובים של מעצבת, שלא ידענו עליו בכלל, זה הקשר עם הקבלן. לשמחתנו אפרת היתה בקשר רציף עם הקבלן, לפני השיפוץ, במהלך השיפוץ, וגם אחרי, בשלב התיקונים. היא הסתדרה איתו מעולה, ורק בדיעבד גילינו כמה זה לא מובן מאליו.
אז אולי הגענו לאפרת במקרה, אבל זאת היתה הבחירה הכי טובה עבורנו.
ולך אפרת, הזדמנות לומר תודה! על הזמינות האינסופית, על הייעוץ, הכוונה, מענה בכל שאלה.
אין ספק שהצלחת להוציא את הפוטנציאל של הבית, ומבית חשוך וצפוף, הוא הפך לבית מואר, מרווח, ואם תחושה של מקום אינסופי.
תודה רבה! ומחכים כבר לשיפוץ הבא;) אייל ועידית.

האמת שהבחירה באפרת בתור מעצבת היתה די במקרה. קנינו בית, וידענו שאין מצב שנשפץ בלי מעצבת. הכרנו את אפרת מהיישוב, ידענו שהיא מעצבת, ואמרנו יאללה, למה לא?. והאמת, היה לנו מזל כל כך גדול שבחרנו באפרת. העבודה היתה מסודרת להפליא, עם תוכניות מראש, ופגישות מסודרות. לו"ז מפורט, מרמת המחשבה, החלום, ועד לתהליך השיפוץ והאכלוס של הבית. כשקנינו את הבית כולם אמרו שיש לו פוטנציאל, בזכות אפרת הצלחנו לממש את הפוטנציאל. עבודה של מעצבת היא לא פשוטה, זה לתווך בין הרצונות של בני הזוג (שלא תמיד רוצים אותו דבר), לבין היופי, ולבין הפרקטיקה. אפרת עשתה הכל בנעימות, למדה להכיר את הראש שלנו, את התקציב שלנו, מה חשוב לנו, ומה חשוב יותר, והצליחה לעזור לנו להגיע לתוצאה המושלמת בשבילנו. כמובן שהכל נעשה בנעימות, ולא משנה כמה שיגענו אותה, התלבטנו, התייעצנו, ולא הצלחנו לבחור, היא היתה זמינה ועזרה בכל דבר. בנוסף, אחד התפקידים החשובים של מעצבת, שלא ידענו עליו בכלל, זה הקשר עם הקבלן. לשמחתנו אפרת היתה בקשר רציף עם הקבלן, לפני השיפוץ, במהלך השיפוץ, וגם אחרי, בשלב התיקונים. היא הסתדרה איתו מעולה, ורק בדיעבד גילינו כמה זה לא מובן מאליו. אז אולי הגענו לאפרת במקרה, אבל זאת היתה הבחירה הכי טובה עבורנו. ולך אפרת, הזדמנות לומר תודה! על הזמינות האינסופית, על הייעוץ, הכוונה, מענה בכל שאלה. אין ספק שהצלחת להוציא את הפוטנציאל של הבית, ומבית חשוך וצפוף, הוא הפך לבית מואר, מרווח, ואם תחושה של מקום אינסופי. תודה רבה! ומחכים כבר לשיפוץ הבא;) אייל ועידית.

אייל ועידית.

מצוינת! אפרת מגיבה מאד מהר, עניינית, חביבה ונעים לעבוד איתה. אפרת ממש מקסימה, עובדת עם המון סבלנות ואני מבסוטה ממנה לגמרי!

דפנה א. רמת גן.

אפרת מאוד מקצועית, ושירותית ומביאה פתרונות מאוד יעילים. אני עובד איתה הרבה וממליץ עליה בחום.

יואן קדוש, עלי.

אפרת מאוד מקצועית, באה עד לבית הלקוח. היא קשובה מאוד, אבל מצליחה לאתגר ולשאול שאלות שלא חשבתי עליהן עדיין. זה מאוד חשוב שיש לה את האיזון בין היכולת לתת לנו תחושה שהיא לוקחת אחריות ולא משתלטת. היא מאוד אמינה וברורה לגבי מה היא חושבת שיהיו העלויות מראש, אני מרגישה בידיים טובות אצלה.

ענת גודמן, צור הדסה.

אפרת מאוד מקצועית. התקיימה פגישת ייעוץ אחת קצרה והיא הייתה מאוד מוצלחת.

מירית ר. משואות יצחק.

אפרת איתנו עוד מהתחלה, לאורך כל הדרך היא עוזרת, נותנת ייעוצים והמלצות ואנחנו עובדים לפי ההדרכה שלה. היא מעניקה לנו יחס אישי טוב ואנחנו מאוד מרוצים ממנה בכל שלב מחדש.

אורטל גוב ארי, משואות יצחק.
CONTACT ME

צרו איתי קשר

הטלפון שלי

054-683-3672

האימייל שלי

efrat.shapira.2020@gmail.com

Powered By Einstein-web